default logo

O firmie

Firma PPHU Stolarstwo Marcel Domżoł istnieje na rynku od 2002r. Wieloletnie doświadczenie właściciela nabyte w dotychczasowej karierze owocuje  ciągłym rozwojem firmy oraz wysoką jakością produktów przez nią oferowanych. Głównym profilem działalności jest produkcja schodów na konstrukcji i na betonie. Ponadto w naszej ofercie posiadamy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które produkujemy według własnych wzorów jak również na specjalne życzenie i wymagania Klientów.
W naszym asortymencie znajduje się drewno twarde takie jak dąb, buk, jesion, jak również drewno miękkie takie jak świerk, sosna czy modrzew oraz drewno egzotyczne.

Usługi firmy świadczone są w oparciu o nowoczesny park maszynowy dzięki czemu nasze produkty cechują się wysoką jakością. Zostało to doceniane  przez liczną grupę klientów indywidualnych, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz firm (takich jak restauracje czy hotele) zarówno w kraju jak i za granicą. Dotychczas wykonywaliśmy zlecenia w takich krajach jak Hiszpania, Austria czy Belgia.

Główną cechą naszej firmy jest wysoka elastyczność. Wystarczy tylko telefon od klienta a  pozostałe  sprawy  załatwiamy na miejscu .Dojazd na  spotkanie, wycena i pomiar zupełnie za darmo, nawet jeśli klient nie zdecyduje na nasze usługi.

Serdecznie zapraszamy.